Premium sport

Premium 7 toetab Eesti sporti

Premium 7 on suur spordisõber. Just seepärast oleme oma õla alla pannud järgmistele ettevõtmistele:

BIGBANK Tartu
BIGBANK Tartu võrkpallimeeskond loodi aastal 1999 ning tollase nimega Tartu Pere Leib. Meeskond on oma loomisest saadik olnud Eesti üks parimaid. BIGBANK Tartu võrkpallimeeskond sai nime Spordiklubi Duo ja BIGBANK AS-i koostöö alustamisel 3.oktoobril 2012. Esialgu sõlmiti kolmeaastane koostööleping, mille ajal soovitakse olla Baltikumi võrkpalli lipulaevaks.
Foto: http://bit.ly/U3DhAW
Foto meeskonna kodulehelt

HC Kehra käsipalliklubi
Alates asutamisaastast on kehralased jõudnud Eesti meeste meistrivõistlustel alati esikolmikusse. HC Kehra esindusvõistkond on juba aastast 1993 osalenud järjepanu erinevates Euroopa karikasarjades ja olnud konkurentsivõimeline ka seal.

Foto: Sven Luks

Hawaii Express Estonian Cup
Hawaii Express Estonian Cup on Eesti suurim rattamaratonide sarivõistlus. Kaheksa osavõistlust üle Eesti, maist - septembrini. Maraton (53-75 km), poolmaraton (27-35 km), lastesõidud, matkad. Individuaalne ja võistkondlik punktiarvestus.

Foto: Tarmo Haud
Samsung Cup Jõulumäe Rattamaraton 2012

Power Fight Night
Taipoksi võistlusõhtu, mis sai alguse 2009. a. ning on toimunud juba neli korda.

Foto võistluste kodulehelt

Punnvõrride kestvussõit
Esimene kestvussõit toimus 2010. a. Levalas Lääne –Virumaal. Kõik võistlused on siiamaani kestnud kolm tundi. Kestvussõit punnvõrridel sisaldab tehnikahuvi, võidujanu, nutikust, sõiduosavust, õnne ja huumorit.

Foto: Martti Lett

Premium7 Grand Prix
2011. aastal alguse saanud Eesti rannavõrkpalli karikasari.

Foto: Raul Tammaru

Kiilimoto Tehnikaring
Tehnikaringi eesmärk on tekitada noortes huvi tehnikaspordi vastu. 5-10 aastased õpivad mootorratta ohutust ja mootorrattaga sõitmist. 10-18 aastased saavad selgeks sisepõlemismootorite liigid ja nende tööpõhimõtte.  Juhendaja järelevaatuse all tehakse  tutvust erinevate tööriistade ohutu kasutamisega ja viiakse iseseisvalt läbi erinevaid hoolduse- ja remonttöid.

Foto Kiilimoto Tehnikaringi Facebooki lehelt

Jõhvi Rattaklubi Investment Agency
Jõhvi Jalgrattaklubi loodi 2003. aasta 14. novembril, sest just selleks ajaks oli Ida-Virumaal juba piisavalt palju rattaspordihuvilisi. 2004. aastal alustati klubis organiseeritud tegevusega. Alates 2010.aastast kannab klubi peasponsori Investment Agency nime.

Foto klubi kodulehelt

Spordiklubi SK10
SK10 asutati 1995. aastal. SK10 praegune eesmärk on liikuda üha edasi, s.t jõuda vastavalt kõrg- ja esiliigasse. Kõige tähtsam on aga see, et meie noored mängijad areneksid ning tagaksid järelkasvu põhimeeskondadele.

Foto SK10 Premium Tüdrukute Facebooki lehelt

Maadlusklubi Kuldkaru
Kuldkaru jaoks on tähtis vabamaadluse arenemine Jõhvi linnas. Klubisse on alati teretulnud uued noored, kes on huvitatud vabamaadlusest.

Foto klubi kodulehelt

Võru Võrkpalliklubi
Klubi on 1950ndatel aastatel loodud Võru Võrkpallisektsiooni järeltulija. Klubi eesmärgiks on Võru maakonna võrkpallielu edendamine ja võrkpallurite esindamine Eesti meistrivõistlustel. Koostöös Võrumaa Spordiliiduga korraldatakse nii Võru maakonna karika- kui meistrivõistlusi. Klubi südameasjaks on ka Eesti võrkpallimaastiku ühe staažikama, Jaan Gutmanni nimelise, võrkpalliturniiri korraldamine.

Foto klubi kodulehelt

Winter Wake
Winter Wake oli esimene sisetingimustes peetav rahvusvaheline veelauavõistlus Baltikumis. Võistlus toimus 2013. aasta veebruaris Tartu Aura Keskuse 50x25m ujumisbasseinis. Kohale oli kutsutud oskusi näitama 40 sportlast viiest riigist.

Foto: Jan Henrik Pärnik

Saku Jäähoki Klubi
2003. aastal asutatud Eesti harrastusmängijate hokiklubi, mis ühendab jäähoki austajaid Saku maakonnast ja Tallinnast. Aastakümne jooksul on klubi edendanud jäähoki mängimist Saku vallas ning pealinna ümbruses. Täiskasvanud liimete arvu poolest ollakse kasvanud suurimaks klubiks Eestis ning Harrastajate Hokiliigas on Saku klubi esindatud kahe võistkonnaga.