Uudised ja uudiskirjad

 • Tangi vähemalt 30 liitrit kütust, saad kohvik Paul sooduskaardi

  Kui tangid Tartus meie Kivilinna või Annelinna tanklas vähemalt 30 liitrit kütust, too ostutsekk Kivilinna tankla klienditeenindajale. Tema käest saad vastu ühekordseks kasutamiseks mõeldud kohvik Paul 10% sooduskupongi. Kupong kehtib kuni 31.jaanuar 2018.a. Söö ja liigu meiega!
  Loe edasi

 • Harjumaal avatud uus automaatjaam

  Nüüd avatud Premium-7 automaatjaam aadressil Killustiku 4, Lagedi, Harjumaa. Saadaval bensiinid 95 ja 98, diislikütus ja eridiislikütus, AdBlue ja klaasipesuvedelik. Avatud 24/7. Tule tankima!
  Loe edasi

 • Kebabiliha wrap nüüd müügil!

  Kõikides meie teenindusjaamades on nüüd müügil kebabiliha wrap. Nisutortilla peidab endas linnulihast kebabi- ja hiina kapsa ribasid, millele annavad mahlasust tomat ja marineeritud kurk. Maitsele lisavad teravust jalapeno ja sibul. Vürtsiga ergutavad maitsemeeli tortilla- ja salsa kaste. Hinnaks...
  Loe edasi

 • Muudatused Haapsalu tankla kaupluse lahtiolekuaegades.

  Alates 1.oktoobrist on Haapsalus Kiltsi tee 3 asuva tankla  k a u p l u s  avatud vaid päevasel ajal s.o kell 6-23 . Öisel ajal on kauplus suletud. Bensiin 95 ja  diislikütust saab endiselt tankida ööpäev läbi . Tulge sõiduvahendeid tankima või keha kinnitama!
  Loe edasi

 • Meie teenindusjaamades on müügil kinkekaardid

  Meie teenindusjaamades on müügil Premium-7 kinkekaardid 10€, 30€ ja 50€ väärtuses. Kinkekaardil oleva summa eest on võimalik soetada nii kütust, autotarvikuid, toidukaupu jne. Täpsemalt loe kinkekaardite kohta siin .
  Loe edasi

 • Müügil 90-ndate retroburger

  Kõikides meie teenindusjaamades on nüüd müügil nn 90-ndate retroburger, mis on eriti mahlane ja krõmpsuva kapsa-porgandisalatiga. Seesamiseemnetega hamburgerisaia vahel on veel koduselt küpsetatud hakkpihv, hamburgerijuust ja maitsev majoneesi-ketšupikaste. Hinnaks 2,90 €. Tulge maitsma!
  Loe edasi

 • Uus diislikütuse tankimispunkt Pärnus

  Oleme avanud Pärnus, aadressil Killustiku 2 uue diislikütuse tankimispunkti. Tankida on võimalik 24/7. Valikus on diislikütus ja eridiislikütus. Ootame sõiduvahendeid tankima!
  Loe edasi

 • Kambja teenindusjaam kauem avatud!

  Anname teada, et Kambja teenindusjaam on alates 15. aprillist avatud varasemast tund aega kauem. Uueks lahtiolekuajaks on E - P 6.00 - 23.00. Ootame kõiki külastama!
  Loe edasi

 • Iru tanklas nüüd saadaval LPG Autogaas

  Iru tanklas saavad nüüdsest kõik gaasiseadet omavad autod tankida LPG Autogaasi.
  Loe edasi

 • Premium 7 taasavas uuendatud Pikasilla tankla

  Premium 7 taasavas Pikasillas asuva teenindusjaama. Meie külastajaid ootab lisaks tanklale ja kauplusele mugav kohvikunurk, maitsvad kohapeal valmistatud toidud ning kosutavad kuumad joogid.
  Loe edasi

 • Ikla Pagari maitsvad piparkoogid!

  Kõikides Premium 7 teenindusjaamades on nüüd müügil isuäratavad Ikla Pagari piparkoogid. Lisaks piparkookidele leiad meilt ka maitsvaid küpsiseid. Tule leia erinevad maitsed Premium 7st!
  Loe edasi

 • Premium 7 tähistab sünnipäeva

  Sevenoil Est OÜ, Premium 7 kaubamärgi all tegutsev tanklakett tähistab 10ndat sünnipäeva! Sünnipäevanädala puhul pakume 24.-30.11.2014 klientidele kõikides meie tanklates sooduskaardiga tankimisel soodustust 2,5 senti/liitrilt. 
  Loe edasi

 • Premium 7 avab Kehras automaatjaama

  Täna, 20. novembril kell 13.00 avatakse Kehras pidulikult Premium 7 automaattankla. Uue jaama asukoht on Kehra linn, Keskuse tn 6.
  Loe edasi

 • Diislikütuse külmakindlusest

  Lugupeetud PREMIUM-7 kliendid! Talv ja külmakraadid on endast taas märku andnud ja selleks, et tangitud diislikütus paakides probleeme ei tekitaks, teatab PREMIUM-7 tanklakett järgmist: PREMIUM-7 tanklates on hetkel müügil diislikütus, mis peaks välja kannatama...
  Loe edasi

 • Jõhvi Tartu mnt tankla uued lahtiolekuajad

  Alates 1. oktoobrist 2014 muutuvad Jõhvi Tartu mnt teenindusjaama lahtiolekuajad. Tankla, kauplus ja kohvik on avatud kell 06:00-23:00, ülejäänud ajal ehk 23:00-06:00 teenindab kliente automaattankla.
  Loe edasi

 • Kaardimakse häired 22. septembri öösel

  Seoses Elioni poolt teostavate tehniliste töödega on 22. septembril kella 02:00 - 06:00 ajal häiritud kaardimaksed Saverna, Põlva, Võru, Kambja, Tartu Ravila, Tartu Annelinna, Tartu Kivilinna, Tartu Kvissentali ja Tartu Sepa tanklates. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast.
  Loe edasi

 • Premium 7 kutsub külastama uut teenindusjaama Kvissentalis

  Homme, 19. septembril kell 20.00 avab uksed Kvissentali nime kandma hakkav Premium 7 teenindusjaam Tartu vallas, aadressil Astelpaju 2a, Vahi küla, Tartu vald. Kvissentali teenindusjaam on Premium 7 uue kontseptsiooni järgi sündinud esindusjaam Tartu vallas koos mitmete lisateenuste ja võimalustega, pakkumaks nii...
  Loe edasi

 • Premium 7 luulevõistlus Eesti Hiphop Festivalil

  Premium 7 kutsub kõiki sel nädalavahetusel Elvasse Eesti Hiphop Festivalile, kus osalejatel on võimalus meie tanklaketi kohta värsiread kokku seada ning võita 30-eurone kütusekaart. Uuri lähemalt http://www.eestihiphopfestival.ee või https://www.facebook.com/eestihiphopfestival
  Loe edasi

 • Premium 7 kutsub Klaperjahile!

  Juba sel nädalavahetusel, 8 - 10. augustil 2014, toimub Jaanikese Motokeskuses iga-aastane off-road üritus Klaperjaht 2014.  Klaperjahil on kohal ka Premium 7, kes loosib oma sõprade vahel välja põnevaid auhindu.  Lisaks annab Premium 7 sooduskaart kõigile ürituse...
  Loe edasi

 • Tule ja maitse uusi Premium 7 pizzasid!

  Kõikidest meie teenindusjaamadest on nüüdsest võimalik osta Premium 7 pizzasid.  Valikus on kaks erinevat maitset: isuäratav hakklihapizza ning hõrk kanapizza. Tule ja leia oma lemmik!
  Loe edasi