Uudised ja uudiskirjad

Diislikütuse külmakindlusest

Lugupeetud PREMIUM-7 kliendid!

Talv ja külmakraadid on endast taas märku andnud ja selleks, et tangitud diislikütus paakides probleeme ei tekitaks, teatab PREMIUM-7 tanklakett järgmist:

  • PREMIUM-7 tanklates on hetkel müügil diislikütus, mis peaks välja kannatama lühiajalise külma kuni 10 miinuskraadi Celsiuse järgi;

  • Tegu on Eesti Vabariigis kehtivate normatiivide mõistes siiski suvise diislikütusega (nn GRADE E ja F), millel on tootja poolt parandatud kütuse külmfiltri ummistumispunkti (CFPP) kuni MIINUS 18 kraadini;

  • Nimetatud kütuse müük tanklates algas 20.10.2014;

  • Varasemalt tangitud diislikütus peaks hinnanguliselt vastu pidama 5 külmakraadi;

  • Päris talvine diislikütus, mis lubab auto käivitamist ja liikumist teedel ka 30 miinuskraadi juures, tarnitakse tanklamahutitesse 45. nädalal ehk alates 03.11.2014.

Siiski peame vajalikuks toonitada, et kliendid-tankijad ka ise jälgiksid ilmaprognoosi ning vajadusel lisaksid diislikütuse külmakindlust parandavaid lisandeid juba tangitud kütusesse. Nimetatud lisandid on müügil PREMIUM-7  mehitatud jaamades koos kasutamisjuhendiga.

Küsimuste korral küsi julgesti teenindajalt või jaama hooldajalt diislikütuse vastavussertifikaati veendumaks kütuse külmakindluses!

Lugupidamisega Teie
PREMIUM-7